ב.מ.וו X5
רכב פנאי־שטח היברידי או פלאג־אין או דיזל.
- יבואן
- דלק מוטורס
- ארץ ייצור
- ארהב"
- שנות ייצור
- 2000–2026
- על הכביש
- 3,307

צילום: Vauxford, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של X5
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של X5
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
X5 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 6 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
X5 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 6 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
X5 לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור. מרכבי 2017, 89% עדיין פעילים (בקטגוריה: 92%).
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
X5 לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור. מרכבי 2017, 89% עדיין פעילים (בקטגוריה: 92%).
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2022, עם 335 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של X5 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של X5 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 450,000 ₪ | |
| M LINE X5E | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 480,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | היברידי | — | 480,000 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 490,000 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 500,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 510,000 ₪ | |
| M EXECUTIVE | 3L | 286 | דיזל · 4X4 | 13.3 | 550,000 ₪ | |
| EXPRESSIVE | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 550,000 ₪ | |
| M SUPERIOR | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 550,000 ₪ | |
| M PRO | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 550,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | פלאג־אין · 4X4 | — | 595,000 ₪ | |
| M PREMIUM | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| X5 50E | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 620,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 4.4L | 523 | היברידי · 4X4 | — | 635,000 ₪ | |
| XPRESSIVE | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| M-EXPRESSIVE | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| M SPRIOR ULT | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 670,000 ₪ | |
| M-SPORT PRO | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 670,000 ₪ | |
| EXPRESSIVE | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 680,000 ₪ | |
| M60 EXLUSIVE | 4.4L | 523 | היברידי · 4X4 | — | 690,000 ₪ | |
| M-EXECUTIVE | 3L | 286 | דיזל · 4X4 | 13.7 | 695,900 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 286 | היברידי · 4X4 | 13.1 | 695,900 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 340 | היברידי · 4X4 | 13.4 | 699,000 ₪ | |
| M EXPRES PRO | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 700,000 ₪ | |
| COMPETITION | 4.4L | 617 | היברידי · 4X4 | — | 710,000 ₪ | |
| M SPOTR PRO | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 720,000 ₪ | |
| M-EXCLUSIVE | 3L | 340 | דיזל · 4X4 | 13.1 | 720,000 ₪ | |
| M-EXPRESSIVE | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 750,000 ₪ | |
| M-EXP SE | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 759,900 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־8%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־8%.
שאלות נפוצות על ב.מ.וו X5
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על ב.מ.וו X5
מה צריכת הדלק של ב.מ.וו X5?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), ב.מ.וו X5 מדגם 2026 עושה 13.1 עד 13.7 ק״מ לליטר, כלומר 7.3 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה ב.מ.וו X5 חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, ב.מ.וו X5 עולה 450–800 אלף ₪. היבואן: דלק מוטורס בע"מ.
כמה ב.מ.וו X5 יש בישראל?+
על הכביש יש 3,307 רכבי ב.מ.וו X5 פעילים, מקום 84 מבין דגמי הפנאי־שטח. עוד 1,354 כבר ירדו מהכביש.
כמה ב.מ.וו X5 נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 263 ב.מ.וו X5 חדשים, ובכל 2025 265.
ב.מ.וו X5 הוא רכב אמין?+
מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל ב.מ.וו X5 שיוצרו ב־2017, 89% עדיין פעילים, לעומת 92% מכלל רכבי הפנאי־שטח מאותה שנה.
עוד דגמים של ב.מ.וו








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.