ב.מ.וו סדרה 2
מכונית ספורט בנזין, הנמכר ביותר בקטגוריה שלו ב־2026.
- יבואן
- דלק מוטורס
- ארץ ייצור
- גרמניה
- שנות ייצור
- 2014–2026
- על הכביש
- 1,531

צילום: Alexander Migl, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של סדרה 2
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של סדרה 2
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
סדרה 2 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי קופה וספורט באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 2 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
סדרה 2 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי קופה וספורט באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 2 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
סדרה 2 לעומת ממוצע רכבי הקופה וספורט, לפי שנת ייצור.
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
סדרה 2 לעומת ממוצע רכבי הקופה וספורט, לפי שנת ייצור.
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2026, עם 314 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של סדרה 2 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של סדרה 2 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M-DESIGN | 1.5L | 122 | בנזין | 17.2 | 294,900 ₪ | |
| M-DESIGN 7 | 1.5L | 122 | בנזין | 17.2 | 294,900 ₪ | |
| M-SPORT | 1.5L | 122 | בנזין | 17.1 | 299,900 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 374 | בנזין · 4X4 | 12.3 | 300,000 ₪ | |
| M-SPORT | 2L | 156 | בנזין | 15.6 | 319,900 ₪ | |
| M-SPORT | 1.5L | 156 | בנזין | 19.1 | 324,900 ₪ | |
| M-SHADOW | 2L | 156 | בנזין | 15.4 | 329,900 ₪ | |
| M SHADOW | 2L | 255 | בנזין · 4X4 | — | 335,000 ₪ | |
| M SUPERIOR | 3L | 382 | בנזין · 4X4 | — | 380,000 ₪ | |
| M TRACK EDI | 3L | 382 | בנזין · 4X4 | — | 400,000 ₪ | |
| XDRIVECMPERF | 3L | 382 | בנזין · 4X4 | — | 420,000 ₪ | |
| M TRACK ED | 3L | 382 | בנזין · 4X4 | — | 450,000 ₪ | |
| M-SPORT | 3L | 374 | בנזין · 4X4 | 12.4 | 453,900 ₪ | |
| M-SPORT PRO | 2L | 301 | בנזין · 4X4 | 13.4 | 460,000 ₪ | |
| M-SUPERIOR | 3L | 374 | בנזין · 4X4 | 12.4 | 478,900 ₪ | |
| M-SUPERIOR | 3L | 381 | בנזין · 4X4 | 13.8 | 478,900 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 382 | בנזין · 4X4 | — | 480,000 ₪ | |
| — | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 520,000 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־19%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־19%.
שאלות נפוצות על ב.מ.וו סדרה 2
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על ב.מ.וו סדרה 2
מה צריכת הדלק של ב.מ.וו סדרה 2?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), ב.מ.וו סדרה 2 מדגם 2026 עושה 12.2 עד 19.1 ק״מ לליטר, כלומר 5.2 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה ב.מ.וו סדרה 2 חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, ב.מ.וו סדרה 2 עולה 295–520 אלף ₪. היבואן: דלק מוטורס בע"מ.
כמה ב.מ.וו סדרה 2 יש בישראל?+
על הכביש יש 1,531 רכבי ב.מ.וו סדרה 2 פעילים, מקום 2 מבין דגמי הקופה וספורט. עוד 149 כבר ירדו מהכביש.
כמה ב.מ.וו סדרה 2 נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 314 ב.מ.וו סדרה 2 חדשים, ובכל 2025 235.
עוד דגמים של ב.מ.וו








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.