ב.מ.וו X6
רכב פנאי־שטח היברידי או דיזל.
- יבואן
- דלק מוטורס
- ארץ ייצור
- ארהב"
- שנות ייצור
- 2008–2026
- על הכביש
- 3,525

צילום: Alexander Migl, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של X6
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של X6
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
X6 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 4 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
X6 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 4 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
X6 לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור.
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
X6 לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור.
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2026, עם 611 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של X6 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של X6 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M ULTIMATE | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 410,000 ₪ | |
| M | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 422,000 ₪ | |
| NDIVIDUALM60 | 4.4L | 523 | היברידי · 4X4 | — | 450,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 480,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 500,000 ₪ | |
| M SUPERIOR | 4.4L | 523 | היברידי · 4X4 | — | 540,000 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 550,000 ₪ | |
| M SPORT PRO | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 560,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 286 | היברידי · 4X4 | 14.2 | 599,000 ₪ | |
| PREMIUM | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 599,000 ₪ | |
| M-SPORT | 3L | 286 | דיזל · 4X4 | 14.1 | 599,900 ₪ | |
| M SUPERIOR | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| M SUPER ULT | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| M HYB SPORT | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| M-EXPRESSIVE | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| XDRIVE40I | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| M SUPERIOR | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 610,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 340 | היברידי · 4X4 | 13.8 | 650,000 ₪ | |
| PERFORMANCE | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| MPERFORMANCE | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| MPERFORMANCE | 4.4L | 523 | בנזין · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| MPERFORMANCE | 4.4L | 523 | היברידי · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| M PERFORMANC | 4.4L | 523 | היברידי · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| M INDIVIDUAL | 3L | 285 | דיזל · 4X4 | 13.9 | 680,000 ₪ | |
| M EXPRESIVE | 3L | 340 | היברידי · 4X4 | 13.8 | 680,000 ₪ | |
| M SUPERIOR | 3L | 335 | בנזין · 4X4 | — | 690,000 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 690,000 ₪ | |
| M INDIVIDUAL | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 700,000 ₪ | |
| EXPRESSIVE | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 700,000 ₪ | |
| AWD | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 700,000 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־30%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־30%.
שאלות נפוצות על ב.מ.וו X6
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על ב.מ.וו X6
מה צריכת הדלק של ב.מ.וו X6?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), ב.מ.וו X6 מדגם 2026 עושה 7.9 עד 14.2 ק״מ לליטר, כלומר 7 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה ב.מ.וו X6 חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, ב.מ.וו X6 עולה 410–1.2 מיליון אלף ₪. היבואן: דלק מוטורס בע"מ.
כמה ב.מ.וו X6 יש בישראל?+
על הכביש יש 3,525 רכבי ב.מ.וו X6 פעילים, מקום 79 מבין דגמי הפנאי־שטח. עוד 337 כבר ירדו מהכביש.
כמה ב.מ.וו X6 נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 611 ב.מ.וו X6 חדשים, ובכל 2025 387.
עוד דגמים של ב.מ.וו








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.