במספריםEnglish
פנאי־שטחבנזין

ב.מ.וו X2

רכב פנאי־שטח בנזין.

יבואן
דלק מוטורס
ארץ ייצור
גרמניה
שנות ייצור
⁦2018–2026⁩
על הכביש
1,927
ב.מ.וו X2

צילום: Alexander-93, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף

כמה הוא עולה?
⁦320–499⁩ אלף ₪
מחירון היבואן לשנת 2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה
כמה הוא צורך?
17.9 ק״מ לליטר
5.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2026, לפי תקן WLTP
כמה הוא נפוץ?
מקום 107
מתוך 225 דגמי פנאי־שטח בישראל, עם 1,927 רכבים על הכביש
עדיין קונים אותו?
‎-2%
429 X2 חדשים בינואר–ספטמבר 2026, לעומת 439 באותה תקופה ב־2025

צריכת הדלק של X2

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
17.9
ק״מ לליטר
5.6 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2026

לפי שנת ייצור

2018
13.7–14.8 WLTP
2019
13.6–15 WLTP
2020
14.3–15.8 WLTP
2021
15–15.8 WLTP
2022
15.3–19.9 WLTP
2023
15.3–15.8 WLTP
2024
12.8–17.9 WLTP
2025
12.8–17.9 WLTP
2026
12.8–17.9 WLTP
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
628 ₪

X2 מול המתחרים

מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 6 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.

הצגה
קודיאקסקודה · 1,812 נמכרו השנה
212–420
מודל Yטסלה · 3,105 נמכרו השנה
243–421
Q3אאודי · 626 נמכרו השנה
275–429
לנד קרוזרטויוטה · 816 נמכרו השנה
300–700
GLCמרצדס · 791 נמכרו השנה
300–859
NXלקסוס · 868 נמכרו השנה
306–440
X2ב.מ.וו
320–499
200K300K400K500K600K700K800K

כמה נשארים על הכביש

X2 לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור.

הצגה
90%95%100%2018202020252018: 92.4% עדיין על הכביש (109 מתוך 118)2019: 95.5% עדיין על הכביש (106 מתוך 111)2020: 92.7% עדיין על הכביש (76 מתוך 82)2021: 92% עדיין על הכביש (208 מתוך 226)2022: 91.4% עדיין על הכביש (149 מתוך 163)2023: 91.7% עדיין על הכביש (122 מתוך 133)2024: 96.2% עדיין על הכביש (229 מתוך 238)2025: 98.5% עדיין על הכביש (468 מתוך 475)

מכירות לפי שנה

הצגה
429רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026 · מקום 102 בכל הדגמים
2017: 0 רכבים חדשים17′2018: 118 רכבים חדשים18′2019: 111 רכבים חדשים19′2020: 82 רכבים חדשים20′2021: 226 רכבים חדשים21′2022: 163 רכבים חדשים22′2023: 133 רכבים חדשים23′2024: 237 רכבים חדשים24′2025: 476 רכבים חדשים25′4762026 (עד ספטמבר): 429 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2025, עם 476 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של X2 2026

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
STYLE DA1.5L156 בנזין17.9319,900 ₪
STYLE 71.5L156 בנזין17.9319,900 ₪
M-DESIGN1.5L156 בנזין17.5329,900 ₪
M-SPORT1.5L156 בנזין17.5339,900 ₪
M-SPORT 71.5L156 בנזין17.4339,900 ₪
M-SHADOW1.5L156 בנזין17.4346,900 ₪
M SPORT PRO2L241 בנזין · 4X4—395,000 ₪
M SPORT PRO2L301 בנזין · 4X413.1399,000 ₪
M-SPORT PRO2L312 היברידי · 4X4—450,000 ₪
M SPORT PRO2L300 בנזין · 4X4—465,000 ₪
M-SPORT PRO2L301 בנזין · 4X412.9465,000 ₪
M-SPORT PRO72L301 בנזין · 4X412.8465,000 ₪
M PRO2L312 בנזין · 4X4—470,000 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2018 עד 2026 המחיר עלה ב־31%.

הצגה
245K
18′
250K
19′
256K
20′
260K
21′
217K
22′
180K
23′
300K
24′
320K
25′
320K
26′

שאלות נפוצות על ב.מ.וו X2

הצגה
מה צריכת הדלק של ב.מ.וו X2?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), ב.מ.וו X2 מדגם 2026 עושה 12.8 עד 17.9 ק״מ לליטר, כלומר 5.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה ב.מ.וו X2 חדש?+

במחירון היבואן לשנת 2026, ב.מ.וו X2 עולה ⁦320–499⁩ אלף ₪. היבואן: דלק מוטורס בע"מ.

כמה ב.מ.וו X2 יש בישראל?+

על הכביש יש 1,927 רכבי ב.מ.וו X2 פעילים, מקום 107 מבין דגמי הפנאי־שטח. עוד 79 כבר ירדו מהכביש.

כמה ב.מ.וו X2 נמכרו ב־2026?+

בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 429 ב.מ.וו X2 חדשים, ובכל 2025 476.

עוד דגמים של ב.מ.וו

כל הדגמים של ב.מ.וו ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.