ב.מ.וו Z4
מכונית ספורט בנזין.
- יבואן
- דלק מוטורס
- ארץ ייצור
- אוסטריה
- שנות ייצור
- 2003–2026
- על הכביש
- 331

צילום: Alexander-93, CC BY 4.0, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של Z4
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של Z4
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
Z4 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי קופה וספורט באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 1 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
Z4 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי קופה וספורט באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 1 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
Z4 לעומת ממוצע רכבי הקופה וספורט, לפי שנת ייצור.
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
Z4 לעומת ממוצע רכבי הקופה וספורט, לפי שנת ייצור.
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2022, עם 86 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של Z4 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של Z4 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M SPORT | 2L | 258 | בנזין | 14.1 | — | 280,000 ₪ |
| EDITION | 3L | 382 | בנזין | — | — | 430,000 ₪ |
| M-DESIGN MAN | 2L | 197 | בנזין | 14.1 | — | 444,900 ₪ |
| M-DESIGN | 2L | 197 | בנזין | 14.3 | — | 449,900 ₪ |
| M-DESIGN 5 | 2L | 197 | בנזין | 14.3 | — | 449,900 ₪ |
| M SUPERIOR | 3L | 340 | בנזין | 12.8 | — | 480,000 ₪ |
| M40I | 3L | 340 | בנזין | 12.8 | — | 500,000 ₪ |
| MPERFORMANCE | 3L | 340 | בנזין | 12.8 | — | 500,000 ₪ |
| Z4 M40 | 3L | 382 | בנזין | — | — | 500,000 ₪ |
| PUREIMP | 3L | 340 | בנזין | 11.8 | — | 508,000 ₪ |
| M SUPERIOR | 3L | 382 | בנזין | — | 550,000 ₪ | |
| M-SUPERIOR | 3L | 340 | בנזין | 12.8 | — | 625,000 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2013 עד 2026 המחיר ירד ב־20%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2013 עד 2026 המחיר ירד ב־20%.
שאלות נפוצות על ב.מ.וו Z4
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על ב.מ.וו Z4
מה צריכת הדלק של ב.מ.וו Z4?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), ב.מ.וו Z4 מדגם 2026 עושה 11.8 עד 14.3 ק״מ לליטר, כלומר 7 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה ב.מ.וו Z4 חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, ב.מ.וו Z4 עולה 280–625 אלף ₪. היבואן: דלק מוטורס בע"מ.
כמה ב.מ.וו Z4 יש בישראל?+
על הכביש יש 331 רכבי ב.מ.וו Z4 פעילים, מקום 12 מבין דגמי הקופה וספורט. עוד 34 כבר ירדו מהכביש.
כמה ב.מ.וו Z4 נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 32 ב.מ.וו Z4 חדשים, ובכל 2025 33.
עוד דגמים של ב.מ.וו








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.