ב.מ.וו סדרה 5
מכונית סדאן פלאג־אין.
- יבואן
- דלק מוטורס
- ארץ ייצור
- גרמניה
- שנות ייצור
- 1997–2026
- על הכביש
- 5,070

צילום: Alexander-93, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של סדרה 5
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של סדרה 5
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
סדרה 5 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי סדאן באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 5 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
סדרה 5 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי סדאן באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 5 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
סדרה 5 לעומת ממוצע רכבי הסדאן, לפי שנת ייצור. מרכבי 2019, 90% עדיין פעילים (בקטגוריה: 89%).
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
סדרה 5 לעומת ממוצע רכבי הסדאן, לפי שנת ייצור. מרכבי 2019, 90% עדיין פעילים (בקטגוריה: 89%).
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2019, עם 571 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של סדרה 5 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של סדרה 5 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M SPORT SE | 2L | 190 | היברידי | 17.4 | 399,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 2L | 255 | היברידי · 4X4 | — | 399,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 2L | 255 | היברידי | — | 450,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 2L | 190 | פלאג־אין | — | 460,000 ₪ | |
| M-SPORT SE | 2L | 190 | בנזין | 17.4 | 479,900 ₪ | |
| M-SPORT 7 | 2L | 190 | בנזין | 17.4 | 479,900 ₪ | |
| M SPORT | 2L | 190 | היברידי | 17.4 | 479,900 ₪ | |
| M SUPERIOR | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 490,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 2L | 190 | היברידי | 16.6 | 500,000 ₪ | |
| M-SPORT | 2L | 190 | פלאג־אין | — | 509,000 ₪ | |
| M-SPORT 7 | 2L | 190 | פלאג־אין | — | 509,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 2L | 190 | פלאג־אין · 4X4 | — | 545,000 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 550,000 ₪ | |
| EXCLUSIVE | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 550,000 ₪ | |
| M-EXPRESSIVE | 2L | 190 | פלאג־אין | — | 555,000 ₪ | |
| M-TECH | 2L | 190 | פלאג־אין | — | 555,000 ₪ | |
| M PERFORM | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 555,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 570,000 ₪ | |
| M ULTIMATE | 3L | 317 | פלאג־אין · 4X4 | — | 570,000 ₪ | |
| M-EXCLUSIVE | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 595,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| INDIVIDUAL | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 600,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 619,000 ₪ | |
| LEGACY EDIT | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 620,000 ₪ | |
| MULTIMAT PRO | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| LEGACY | 3L | 375 | בנזין · 4X4 | — | 690,000 ₪ | |
| M ULTIMATE | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 700,000 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־4%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־4%.
שאלות נפוצות על ב.מ.וו סדרה 5
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על ב.מ.וו סדרה 5
מה צריכת הדלק של ב.מ.וו סדרה 5?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), ב.מ.וו סדרה 5 מדגם 2026 עושה 16.6 עד 17.4 ק״מ לליטר, כלומר 5.7 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה ב.מ.וו סדרה 5 חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, ב.מ.וו סדרה 5 עולה 399–700 אלף ₪. היבואן: דלק מוטורס בע"מ.
כמה ב.מ.וו סדרה 5 יש בישראל?+
על הכביש יש 5,070 רכבי ב.מ.וו סדרה 5 פעילים, מקום 37 מבין דגמי הסדאן. עוד 2,531 כבר ירדו מהכביש.
כמה ב.מ.וו סדרה 5 נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 311 ב.מ.וו סדרה 5 חדשים, ובכל 2025 338.
ב.מ.וו סדרה 5 הוא רכב אמין?+
מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל ב.מ.וו סדרה 5 שיוצרו ב־2019, 90% עדיין פעילים, לעומת 89% מכלל רכבי הסדאן מאותה שנה.
עוד דגמים של ב.מ.וו








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.