טויוטה היילקס
HILUX
טנדר דיזל, הנמכר ביותר בקטגוריה שלו ב־2026.
- יבואן
- יוניון מוטורס
- ארץ ייצור
- תאילנד
- שנות ייצור
- 1998–2026
- על הכביש
- 26,291

צילום: Vauxford, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של היילקס
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של היילקס
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
היילקס מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי טנדר באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 1 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
היילקס מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי טנדר באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 1 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
היילקס לעומת ממוצע רכבי הטנדר, לפי שנת ייצור. מרכבי 2017, 81% עדיין פעילים (בקטגוריה: 81%).
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
היילקס לעומת ממוצע רכבי הטנדר, לפי שנת ייצור. מרכבי 2017, 81% עדיין פעילים (בקטגוריה: 81%).
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2025, עם 2,654 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של היילקס 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של היילקס 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ACTIVE P 2X4 | 2.4L | 150 | דיזל | 10.6 | 275,990 ₪ | |
| ACTIVE | 2.4L | 150 | דיזל · 4X4 | 10.1 | 294,990 ₪ | |
| ADVENTURE2.4 | 2.4L | 150 | דיזל · 4X4 | 10.2 | 304,990 ₪ | |
| ACTIVE PRO | 2.8L | 204 | דיזל · 4X4 | 10.3 | 309,990 ₪ | |
| ADVENTURE2.8 | 2.8L | 204 | דיזל · 4X4 | 10 | 319,990 ₪ | |
| ADVENTURE | 2.8L | 204 | דיזל · 4X4 | 10.4 | 329,990 ₪ | |
| SAHARA | 2.8L | 204 | דיזל · 4X4 | 10.2 | 339,990 ₪ | |
| ADV. PLUS | 2.8L | 204 | דיזל · 4X4 | 10.3 | 345,990 ₪ | |
| DC CONQUEST | 2.8L | 204 | דיזל · 4X4 | — | — | — |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־23%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־23%.
שאלות נפוצות על טויוטה היילקס
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על טויוטה היילקס
מה צריכת הדלק של טויוטה היילקס?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), טויוטה היילקס מדגם 2026 עושה 9.9 עד 10.6 ק״מ לליטר, כלומר 9.4 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה טויוטה היילקס חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, טויוטה היילקס עולה 276–360 אלף ₪. היבואן: יוניון מוטורס בע"מ.
כמה טויוטה היילקס יש בישראל?+
על הכביש יש 26,291 רכבי טויוטה היילקס פעילים, מקום 1 מבין דגמי הטנדר. עוד 10,128 כבר ירדו מהכביש.
כמה טויוטה היילקס נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 2,096 טויוטה היילקס חדשים, ובכל 2025 2,654.
טויוטה היילקס הוא רכב אמין?+
מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל טויוטה היילקס שיוצרו ב־2017, 81% עדיין פעילים, לעומת 81% מכלל רכבי הטנדר מאותה שנה.
עוד דגמים של טויוטה








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.