טויוטה ראב 4
RAV 4
רכב פנאי־שטח היברידי, אחד הנפוצים בכבישי ישראל, עם 61,614 רכבים.
- יבואן
- יוניון מוטורס
- ארץ ייצור
- יפן
- שנות ייצור
- 1997–2026
- על הכביש
- 61,614

צילום: Mr.choppers, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של ראב 4
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של ראב 4
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
ראב 4 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 1 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
ראב 4 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 1 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
ראב 4 לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור. מרכבי 2019, 93% עדיין פעילים (בקטגוריה: 94%).
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
ראב 4 לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור. מרכבי 2019, 93% עדיין פעילים (בקטגוריה: 94%).
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2025, עם 7,525 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של ראב 4 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של ראב 4 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| COMFORT HYRI | 2.5L | 178 | היברידי | 18.3 | 150,000 ₪ | |
| BUSINESS | 2.5L | 178 | היברידי | 17.9 | 163,000 ₪ | |
| COMFORT | 2.5L | 178 | היברידי | 18.3 | 169,000 ₪ | |
| STYLE HYBRID | 2.5L | 143 | היברידי | 19.7 | 185,000 ₪ | |
| LE FWD | 2.5L | 184 | היברידי | — | 185,000 ₪ | |
| EXECUTIVE | 2.5L | 178 | היברידי | 17.8 | 189,000 ₪ | |
| LE AWD | 2.5L | 184 | היברידי · 4X4 | — | 190,000 ₪ | |
| SELECTION | 2.5L | 178 | היברידי | 17.8 | 199,000 ₪ | |
| — | 2.5L | 183 | היברידי · 4X4 | — | 199,000 ₪ | |
| WOODLAND | 2.5L | 183 | בנזין · 4X4 | — | 199,000 ₪ | |
| XLE PREMI | 2.5L | 184 | היברידי | — | 200,000 ₪ | |
| E-VOLVE 2X4 | 2.5L | 178 | היברידי | 17.9 | 209,990 ₪ | |
| E-VOLVE | 2.5L | 178 | היברידי | 17.9 | 209,990 ₪ | |
| LE 4X4 PRO | 2.5L | 183 | היברידי · 4X4 | — | 210,000 ₪ | |
| SE | 2.5L | 184 | היברידי | — | 210,000 ₪ | |
| XLE PREMI | 2.5L | 184 | היברידי · 4X4 | — | 210,000 ₪ | |
| ACTIVE | 2.5L | 178 | היברידי · 4X4 | 18 | 210,600 ₪ | |
| LE | 2.5L | 183 | היברידי | — | 212,282 ₪ | |
| E-XPERIENCE | 2.5L | 178 | היברידי | 17.9 | 212,990 ₪ | |
| SE-PLUGIN | 2.5L | 324 | פלאג־אין · 4X4 | — | 215,000 ₪ | |
| BASIS | 2.5L | 178 | היברידי | 18.3 | 219,000 ₪ | |
| E-XPERIENCE | 2.5L | 143 | היברידי | 20.6 | 219,990 ₪ | |
| XSE | 2.5L | 184 | היברידי · 4X4 | — | 220,000 ₪ | |
| E-MOTION | 2.5L | 178 | היברידי | 17.9 | 229,900 ₪ | |
| LE | 2.5L | 183 | בנזין · 4X4 | — | 230,000 ₪ | |
| XLE | 2.5L | 187 | בנזין · 4X4 | — | 230,000 ₪ | |
| XSE | 2.5L | 183 | בנזין · 4X4 | — | 239,000 ₪ | |
| E-MOTION | 2.5L | 143 | היברידי | 19.7 | 239,990 ₪ | |
| TEAM D | 2.5L | 143 | היברידי · 4X4 | 18.9 | 240,000 ₪ | |
| LE | 2.5L | 183 | היברידי · 4X4 | — | 240,000 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־12%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־12%.
שאלות נפוצות על טויוטה ראב 4
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על טויוטה ראב 4
מה צריכת הדלק של טויוטה ראב 4?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), טויוטה ראב 4 מדגם 2026 עושה 17.6 עד 20.6 ק״מ לליטר, כלומר 4.9 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה טויוטה ראב 4 חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, טויוטה ראב 4 עולה 150–439 אלף ₪. היבואן: יוניון מוטורס בע"מ.
כמה טויוטה ראב 4 יש בישראל?+
על הכביש יש 61,614 רכבי טויוטה ראב 4 פעילים, מקום 4 מבין דגמי הפנאי־שטח. עוד 3,545 כבר ירדו מהכביש.
כמה טויוטה ראב 4 נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 4,567 טויוטה ראב 4 חדשים, ובכל 2025 7,525.
טויוטה ראב 4 הוא רכב אמין?+
מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל טויוטה ראב 4 שיוצרו ב־2019, 93% עדיין פעילים, לעומת 94% מכלל רכבי הפנאי־שטח מאותה שנה.
עוד דגמים של טויוטה








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.