פורשה קאיין
CAYENNE
רכב פנאי־שטח פלאג־אין או חשמלי.
- יבואן
- אורכיד ספורטס קארס
- ארץ ייצור
- סלובקיה
- שנות ייצור
- 2005–2026
- על הכביש
- 518

צילום: © M 93, CC BY-SA 3.0 de, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של קאיין
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של קאיין
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
קאיין מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 6 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
קאיין מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 6 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
קאיין לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור.
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
קאיין לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור.
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2023, עם 55 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של קאיין 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של קאיין 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PLATINUM S | 3L | 304 | פלאג־אין · 4X4 | — | 650,000 ₪ | |
| — | — | 442 | חשמלי · 4X4 | — | 737,000 ₪ | |
| COUPE | — | 442 | חשמלי · 4X4 | — | 747,000 ₪ | |
| COUPE OP | 3L | 348 | בנזין · 4X4 | — | 750,000 ₪ | |
| COUPE | 3L | 353 | בנזין · 4X4 | 9.3 | 797,000 ₪ | |
| COUPE OP | — | 442 | חשמלי · 4X4 | — | 797,000 ₪ | |
| OP | 3L | 353 | בנזין · 4X4 | 9 | 847,000 ₪ | |
| COUPE E-HYBR | 3L | 304 | פלאג־אין · 4X4 | — | 850,000 ₪ | |
| COUPE EQ | — | 408 | חשמלי · 4X4 | — | 850,000 ₪ | |
| COUPE-BLACK | 3L | 353 | בנזין · 4X4 | 9.3 | 877,000 ₪ | |
| OP | — | 442 | חשמלי · 4X4 | — | 880,000 ₪ | |
| COUPE OSP | 3L | 353 | בנזין · 4X4 | 9.3 | 887,000 ₪ | |
| HYBRID COUPE | 3L | 300 | פלאג־אין · 4X4 | — | 890,000 ₪ | |
| E-HYBRID | 3L | 304 | פלאג־אין · 4X4 | — | 890,000 ₪ | |
| PLATINUM | 3L | 354 | בנזין · 4X4 | 9 | 899,000 ₪ | |
| COUPE OP | 3L | 353 | בנזין · 4X4 | 9.3 | 947,000 ₪ | |
| BLAK EDITION | 3L | 354 | היברידי · 4X4 | 9.3 | 950,000 ₪ | |
| COUPE S | 3L | 354 | פלאג־אין · 4X4 | — | 1,210,000 ₪ | |
| TURBO | — | — | חשמלי · 4X4 | — | 1,237,000 ₪ | |
| TURBO COUPE | — | — | חשמלי · 4X4 | — | 1,277,000 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־7%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־7%.
שאלות נפוצות על פורשה קאיין
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על פורשה קאיין
מה צריכת הדלק של פורשה קאיין?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), פורשה קאיין מדגם 2026 עושה 9 עד 9.3 ק״מ לליטר, כלומר 10.8 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה פורשה קאיין חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, פורשה קאיין עולה 650–1.3 מיליון אלף ₪. היבואן: אורכיד ספורטס קארס בע"מ.
כמה פורשה קאיין יש בישראל?+
על הכביש יש 518 רכבי פורשה קאיין פעילים, מקום 183 מבין דגמי הפנאי־שטח. עוד 97 כבר ירדו מהכביש.
כמה פורשה קאיין נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 55 פורשה קאיין חדשים, ובכל 2025 29.
עוד דגמים של פורשה
מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.

