במספריםEnglish
סדאןבנזין

מיצובישי לנסר

LANCER

מכונית סדאן בנזין, שמחזיק מעמד יותר מרוב המתחרים, שכבר לא נמכר חדש.

יבואן
כלמוביל מיצובישי
ארץ ייצור
יפן
שנות ייצור
⁦1996–2017⁩
על הכביש
17,135
מיצובישי לנסר

צילום: IFCAR, Public domain, דרך ויקישיתוף

כמה עלה חדש?
120 אלף ₪
מחירון אחרון, לשנת 2017. הדגם כבר לא מופיע במחירון החדש
כמה הוא צורך?
15.1 ק״מ לליטר
6.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2017, לפי תקן NEDC
כמה הוא נפוץ?
מקום 16
מתוך 97 דגמי סדאן בישראל, עם 17,135 רכבים על הכביש
הוא מחזיק מעמד?
85%
מרכבי 2015 עדיין על הכביש, לעומת 78% מכלל רכבי הסדאן מאותה שנה

צריכת הדלק של לנסר

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי NEDC אופטימיים; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
15.1
ק״מ לליטר
6.6 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2017

לפי שנת ייצור

2008
11.7–14.2 NEDC
2009
9.5–14.2 NEDC
2010
9.5–15 NEDC
2011
9.5–15 NEDC
2012
14.2–15.1 NEDC
2013
14.3–15.1 NEDC
2014
12–15.1 NEDC
2015
14.3–15.1 NEDC
2016
10.9–15.1 NEDC
2017
15.1 NEDC
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
745 ₪

כמה נשארים על הכביש

לנסר לעומת ממוצע רכבי הסדאן, לפי שנת ייצור. מרכבי 2015, 85% עדיין פעילים (בקטגוריה: 78%).

הצגה
0%50%100%199620002005201020151996: 0.4% עדיין על הכביש (11 מתוך 2,697)1997: 0.4% עדיין על הכביש (20 מתוך 5,223)1998: 2.9% עדיין על הכביש (4 מתוך 136)1999: 0% עדיין על הכביש (0 מתוך 44)2000: 2.1% עדיין על הכביש (76 מתוך 3,590)2001: 2.4% עדיין על הכביש (52 מתוך 2,181)2004: 12.9% עדיין על הכביש (105 מתוך 814)2005: 14.1% עדיין על הכביש (686 מתוך 4,870)2006: 15.3% עדיין על הכביש (684 מתוך 4,460)2007: 22.2% עדיין על הכביש (1,215 מתוך 5,485)2008: 30.1% עדיין על הכביש (3,526 מתוך 11,710)2009: 49.2% עדיין על הכביש (1,753 מתוך 3,565)2010: 58.9% עדיין על הכביש (2,625 מתוך 4,460)2011: 61% עדיין על הכביש (2,539 מתוך 4,164)2012: 73.5% עדיין על הכביש (845 מתוך 1,150)2013: 75.9% עדיין על הכביש (283 מתוך 373)2014: 79.5% עדיין על הכביש (410 מתוך 516)2015: 84.7% עדיין על הכביש (1,419 מתוך 1,675)2016: 88.3% עדיין על הכביש (710 מתוך 804)2017: 92% עדיין על הכביש (172 מתוך 187)

מכירות לפי שנה

הצגה
0רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026
2010: 4,459 רכבים חדשים4,4592011: 4,163 רכבים חדשים11′2012: 1,150 רכבים חדשים2013: 323 רכבים חדשים13′2014: 516 רכבים חדשים2015: 1,673 רכבים חדשים15′2016: 804 רכבים חדשים2017: 188 רכבים חדשים17′2018: 1 רכבים חדשים2019: 1 רכבים חדשים19′2020: 3 רכבים חדשים2021: 0 רכבים חדשים21′2022: 0 רכבים חדשים2023: 0 רכבים חדשים23′2024: 0 רכבים חדשים2025: 0 רכבים חדשים25′2026 (עד ספטמבר): 0 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2010, עם 4,459 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של לנסר 2017

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
SPORT1.8L140 בנזין15.1—119,900 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2008 עד 2017 המחיר עלה ב־14%.

הצגה
105K
08′
105K
09′
119K
10′
120K
11′
123K
12′
126K
13′
126K
14′
120K
15′
120K
16′
120K
17′

שאלות נפוצות על מיצובישי לנסר

הצגה
מה צריכת הדלק של מיצובישי לנסר?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן NEDC), מיצובישי לנסר מדגם 2017 עושה 15.1 ק״מ לליטר, כלומר 6.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה מיצובישי לנסר חדש?+

מיצובישי לנסר כבר לא מופיע במחירון. המחיר האחרון, לשנת 2017, היה 120 אלף ₪.

כמה מיצובישי לנסר יש בישראל?+

על הכביש יש 17,135 רכבי מיצובישי לנסר פעילים, מקום 16 מבין דגמי הסדאן. עוד 40,969 כבר ירדו מהכביש.

מיצובישי לנסר הוא רכב אמין?+

מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל מיצובישי לנסר שיוצרו ב־2015, 85% עדיין פעילים, לעומת 78% מכלל רכבי הסדאן מאותה שנה.

עוד דגמים של מיצובישי

כל הדגמים של מיצובישי ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.