במספריםEnglish
רכב משפחתי (MPV)בנזין

טויוטה ורסו

VERSO

רכב משפחתי מרווח בנזין, אחד הנפוצים בכבישי ישראל, עם 9,664 רכבים, שמחזיק מעמד יותר מרוב המתחרים.

יבואן
יוניון מוטורס
ארץ ייצור
טורקיה
שנות ייצור
⁦2009–2018⁩
על הכביש
9,664
טויוטה ורסו

צילום: Vauxford, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף

כמה עלה חדש?
155 אלף ₪
מחירון אחרון, לשנת 2018. הדגם כבר לא מופיע במחירון החדש
כמה הוא צורך?
15.1 ק״מ לליטר
6.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2018, לפי תקן NEDC
כמה הוא נפוץ?
מקום 1
מתוך 34 דגמי רכב משפחתי (MPV) בישראל, עם 9,664 רכבים על הכביש
הוא מחזיק מעמד?
94%
מרכבי 2016 עדיין על הכביש, לעומת 79% מכלל רכבי הרכב משפחתי (MPV) מאותה שנה

צריכת הדלק של ורסו

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי NEDC אופטימיים; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
15.1
ק״מ לליטר
6.6 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2018

לפי שנת ייצור

2009
14.1 NEDC
2010
14.1 NEDC
2011
14.1 NEDC
2012
14.1–14.5 NEDC
2013
14.1–14.5 NEDC
2014
14.5 NEDC
2015
14.5–15.1 NEDC
2016
15.1 NEDC
2017
14.7–15.1 NEDC
2018
15.1 NEDC
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
745 ₪

כמה נשארים על הכביש

ורסו לעומת ממוצע רכבי הרכב משפחתי (MPV), לפי שנת ייצור. מרכבי 2016, 94% עדיין פעילים (בקטגוריה: 79%).

הצגה
40%70%100%2009201020152009: 82.8% עדיין על הכביש (183 מתוך 221)2010: 85.1% עדיין על הכביש (739 מתוך 868)2011: 87.3% עדיין על הכביש (907 מתוך 1,039)2012: 87.3% עדיין על הכביש (1,047 מתוך 1,200)2013: 89.7% עדיין על הכביש (1,140 מתוך 1,271)2014: 90.9% עדיין על הכביש (1,032 מתוך 1,135)2015: 92.8% עדיין על הכביש (1,166 מתוך 1,257)2016: 93.7% עדיין על הכביש (1,325 מתוך 1,414)2017: 94.3% עדיין על הכביש (1,329 מתוך 1,410)2018: 94.2% עדיין על הכביש (796 מתוך 845)

מכירות לפי שנה

הצגה
0רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026
2010: 868 רכבים חדשים2011: 1,039 רכבים חדשים11′2012: 1,200 רכבים חדשים2013: 1,271 רכבים חדשים13′2014: 1,135 רכבים חדשים2015: 1,257 רכבים חדשים15′2016: 1,414 רכבים חדשים1,4142017: 1,410 רכבים חדשים17′2018: 845 רכבים חדשים2019: 0 רכבים חדשים19′2020: 0 רכבים חדשים2021: 0 רכבים חדשים21′2022: 0 רכבים חדשים2023: 0 רכבים חדשים23′2024: 0 רכבים חדשים2025: 0 רכבים חדשים25′2026 (עד ספטמבר): 0 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2016, עם 1,414 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של ורסו 2018

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
GLI MM1.8L147 בנזין15.1—154,900 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2009 עד 2018 המחיר עלה ב־5%.

הצגה
147K
09′
158K
10′
158K
11′
158K
12′
160K
13′
155K
14′
155K
15′
155K
16′
120K
17′
155K
18′

שאלות נפוצות על טויוטה ורסו

הצגה
מה צריכת הדלק של טויוטה ורסו?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן NEDC), טויוטה ורסו מדגם 2018 עושה 15.1 ק״מ לליטר, כלומר 6.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה טויוטה ורסו חדש?+

טויוטה ורסו כבר לא מופיע במחירון. המחיר האחרון, לשנת 2018, היה 155 אלף ₪.

כמה טויוטה ורסו יש בישראל?+

על הכביש יש 9,664 רכבי טויוטה ורסו פעילים, מקום 1 מבין דגמי הרכב משפחתי (MPV). עוד 996 כבר ירדו מהכביש.

טויוטה ורסו הוא רכב אמין?+

מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל טויוטה ורסו שיוצרו ב־2016, 94% עדיין פעילים, לעומת 79% מכלל רכבי הרכב משפחתי (MPV) מאותה שנה.

עוד דגמים של טויוטה

כל הדגמים של טויוטה ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.