במספריםEnglish
סדאןדיזל

רנו מגאן

MEGANE

מכונית סדאן דיזל, שיורד מהכביש מהר מהממוצע.

יבואן
ג.ש.ר.גולן שרותי רכב
ארץ ייצור
טורקיה
שנות ייצור
⁦1999–2026⁩
על הכביש
20,526
רנו מגאן

צילום: Vauxford, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף

כמה הוא עולה?
150 אלף ₪
מחירון היבואן לשנת 2026, לגרסה היחידה
כמה הוא צורך?
17.1 ק״מ לליטר
5.8 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2026, לפי תקן WLTP
כמה הוא נפוץ?
מקום 11
מתוך 97 דגמי סדאן בישראל, עם 20,526 רכבים על הכביש
הוא מחזיק מעמד?
82%
מרכבי 2019 עדיין על הכביש, לעומת 89% מכלל רכבי הסדאן מאותה שנה

צריכת הדלק של מגאן

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
17.1
ק״מ לליטר
5.8 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2026

לפי שנת ייצור

2014
12.2–24.4 NEDC
2015
13–25.8 NEDC
2016
11.8–28.2 NEDC
2017
17.9–28.2 NEDC
2018
14.9 WLTP
2019
12.1–19.7 WLTP
2020
12.1–19.7 WLTP
2021
11.9–21.8 WLTP
2022
11.9–22.1 WLTP
2023
12.1–22.1 WLTP
2024
12.1–22.1 WLTP
2026
17.1 WLTP
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
658 ₪

מגאן מול המתחרים

מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי סדאן באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 1 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.

הצגה
קורולהטויוטה · 909 נמכרו השנה
100–230
מגאןרנו
150
סנטרהניסאן · 549 נמכרו השנה
155–157
אוקטביהסקודה · 2,843 נמכרו השנה
160–263
אריזו 8צ'רי · 991 נמכרו השנה
160–182
אלנטרהיונדאי · 1,743 נמכרו השנה
170–189
סיל 5BYD · 1,112 נמכרו השנה
175–185
100K150K200K250K

כמה נשארים על הכביש

מגאן לעומת ממוצע רכבי הסדאן, לפי שנת ייצור. מרכבי 2019, 82% עדיין פעילים (בקטגוריה: 89%).

הצגה
0%50%100%1999200020052010201520202000: 0.2% עדיין על הכביש (6 מתוך 2,652)2001: 0.4% עדיין על הכביש (27 מתוך 7,132)2002: 0.7% עדיין על הכביש (22 מתוך 3,078)2003: 0.7% עדיין על הכביש (21 מתוך 3,145)2004: 0.8% עדיין על הכביש (29 מתוך 3,486)2005: 0.8% עדיין על הכביש (33 מתוך 4,352)2006: 1.2% עדיין על הכביש (52 מתוך 4,306)2007: 3.2% עדיין על הכביש (111 מתוך 3,478)2008: 4.7% עדיין על הכביש (393 מתוך 8,321)2009: 7.6% עדיין על הכביש (117 מתוך 1,541)2010: 41.2% עדיין על הכביש (143 מתוך 347)2011: 48.4% עדיין על הכביש (139 מתוך 287)2012: 56.3% עדיין על הכביש (81 מתוך 144)2013: 48.2% עדיין על הכביש (613 מתוך 1,273)2014: 62.4% עדיין על הכביש (517 מתוך 829)2015: 57.2% עדיין על הכביש (435 מתוך 761)2016: 67% עדיין על הכביש (740 מתוך 1,105)2017: 73.1% עדיין על הכביש (315 מתוך 431)2018: 84.9% עדיין על הכביש (163 מתוך 192)2019: 81.8% עדיין על הכביש (3,964 מתוך 4,844)2020: 84.2% עדיין על הכביש (4,020 מתוך 4,774)2021: 85.2% עדיין על הכביש (4,008 מתוך 4,702)2022: 89.7% עדיין על הכביש (1,465 מתוך 1,634)2023: 92.9% עדיין על הכביש (2,108 מתוך 2,270)2024: 96% עדיין על הכביש (1,004 מתוך 1,046)

מכירות לפי שנה

הצגה
0רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026
2010: 347 רכבים חדשים2011: 294 רכבים חדשים11′2012: 145 רכבים חדשים2013: 1,255 רכבים חדשים13′2014: 874 רכבים חדשים2015: 772 רכבים חדשים15′2016: 1,105 רכבים חדשים2017: 431 רכבים חדשים17′2018: 190 רכבים חדשים2019: 4,822 רכבים חדשים19′4,8222020: 4,789 רכבים חדשים2021: 4,702 רכבים חדשים21′2022: 1,638 רכבים חדשים2023: 2,273 רכבים חדשים23′2024: 1,047 רכבים חדשים2025: 0 רכבים חדשים25′2026 (עד ספטמבר): 0 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2019, עם 4,822 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של מגאן 2026

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
ZEN1.3L140 בנזין17.1—149,900 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2014 עד 2026 המחיר עלה ב־29%.

הצגה
116K
14′
127K
15′
115K
16′
128K
17′
128K
18′
134K
19′
134K
20′
140K
21′
140K
22′
144K
23′
150K
24′
150K
26′

שאלות נפוצות על רנו מגאן

הצגה
מה צריכת הדלק של רנו מגאן?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), רנו מגאן מדגם 2026 עושה 17.1 ק״מ לליטר, כלומר 5.8 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה רנו מגאן חדש?+

במחירון היבואן לשנת 2026, רנו מגאן עולה 150 אלף ₪. היבואן: ג.ש.ר.גולן שרותי רכב בע"מ.

כמה רנו מגאן יש בישראל?+

על הכביש יש 20,526 רכבי רנו מגאן פעילים, מקום 11 מבין דגמי הסדאן. עוד 45,606 כבר ירדו מהכביש.

רנו מגאן הוא רכב אמין?+

מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל רנו מגאן שיוצרו ב־2019, 82% עדיין פעילים, לעומת 89% מכלל רכבי הסדאן מאותה שנה.

עוד דגמים של רנו

כל הדגמים של רנו ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.