סיטרואן ג'אמפי
JUMPY
רכב מסחרי דיזל, מקום 8 במכירות בקטגוריה שלו ב־2026, שיורד מהכביש מהר מהממוצע.
- יבואן
- דוד לובינסקי
- ארץ ייצור
- צרפת
- שנות ייצור
- 1999–2026
- על הכביש
- 5,562

צילום: Vauxford, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של ג'אמפי
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של ג'אמפי
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
ג'אמפי מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי מסחרי באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 2 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
ג'אמפי מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי מסחרי באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 2 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
ג'אמפי לעומת ממוצע רכבי המסחרי, לפי שנת ייצור. מרכבי 2018, 76% עדיין פעילים (בקטגוריה: 83%).
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
ג'אמפי לעומת ממוצע רכבי המסחרי, לפי שנת ייצור. מרכבי 2018, 76% עדיין פעילים (בקטגוריה: 83%).
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2015, עם 813 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של ג'אמפי 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של ג'אמפי 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MEDIUM N1 | 2L | 177 | דיזל | 14 | — | 269,990 ₪ |
| MEDIUM N1 | 2.2L | 180 | דיזל | 15.1 | — | 269,990 ₪ |
| LARGE N1 | 2L | 177 | דיזל | 13.9 | — | 279,990 ₪ |
| LARGE N1 | 2.2L | 180 | דיזל | 15 | — | 279,990 ₪ |
| EXCLUSIVE | 2L | 177 | דיזל | 14 | — | 289,990 ₪ |
| MEDIUM M1 | 2.2L | 180 | דיזל | 15 | — | 289,990 ₪ |
| LARGE M1 | 2L | 177 | דיזל | 13.8 | — | 299,990 ₪ |
| JUMPY L | 2L | 177 | דיזל | 11.8 | — | 330,000 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־101%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־101%.
שאלות נפוצות על סיטרואן ג'אמפי
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על סיטרואן ג'אמפי
מה צריכת הדלק של סיטרואן ג'אמפי?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), סיטרואן ג'אמפי מדגם 2026 עושה 11.8 עד 15.1 ק״מ לליטר, כלומר 6.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה סיטרואן ג'אמפי חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, סיטרואן ג'אמפי עולה 270–330 אלף ₪. היבואן: דוד לובינסקי בע"מ.
כמה סיטרואן ג'אמפי יש בישראל?+
על הכביש יש 5,562 רכבי סיטרואן ג'אמפי פעילים, מקום 6 מבין דגמי המסחרי. עוד 5,775 כבר ירדו מהכביש.
כמה סיטרואן ג'אמפי נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 270 סיטרואן ג'אמפי חדשים, ובכל 2025 320.
סיטרואן ג'אמפי הוא רכב אמין?+
מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל סיטרואן ג'אמפי שיוצרו ב־2018, 76% עדיין פעילים, לעומת 83% מכלל רכבי המסחרי מאותה שנה.
עוד דגמים של סיטרואן








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.