במספריםEnglish
טנדרדיזל

ניסאן נווארה

NAVARA

טנדר דיזל, אחד הנפוצים בכבישי ישראל, עם 808 רכבים, שכבר לא נמכר חדש.

יבואן
קרסו מוטורס
ארץ ייצור
ספרד
שנות ייצור
⁦2006–2021⁩
על הכביש
808
ניסאן נווארה

צילום: Vogue2Voke, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף

כמה עלה חדש?
248 אלף ₪
מחירון אחרון, לשנת 2021. הדגם כבר לא מופיע במחירון החדש
כמה הוא צורך?
10.9 ק״מ לליטר
9.2 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2021, לפי תקן WLTP
כמה הוא נפוץ?
מקום 3
מתוך 7 דגמי טנדר בישראל, עם 808 רכבים על הכביש

צריכת הדלק של נווארה

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
10.9
ק״מ לליטר
9.2 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2021

לפי שנת ייצור

2009
9.7–10.1 NEDC
2010
9.7–11.7 NEDC
2011
11.3 NEDC
2012
11.3–19.4 NEDC
2013
11.4–19.4 NEDC
2014
11.4 NEDC
2015
11.4 NEDC
2017
14.6–16 NEDC
2018
14.6 NEDC
2019
14.6 NEDC
2020
10.9 WLTP
2021
10.9 WLTP
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
1,032 ₪

כמה נשארים על הכביש

נווארה לעומת ממוצע רכבי הטנדר, לפי שנת ייצור.

הצגה
20%60%100%20062010201520202007: 27.5% עדיין על הכביש (103 מתוך 375)2008: 30.5% עדיין על הכביש (132 מתוך 433)2009: 40.6% עדיין על הכביש (43 מתוך 106)2010: 57.6% עדיין על הכביש (38 מתוך 66)2011: 65.2% עדיין על הכביש (60 מתוך 92)2012: 78.5% עדיין על הכביש (51 מתוך 65)2013: 77.1% עדיין על הכביש (27 מתוך 35)2014: 86.6% עדיין על הכביש (110 מתוך 127)2015: 81% עדיין על הכביש (81 מתוך 100)2018: 79.4% עדיין על הכביש (50 מתוך 63)2019: 95.3% עדיין על הכביש (61 מתוך 64)2021: 93.6% עדיין על הכביש (44 מתוך 47)

מכירות לפי שנה

הצגה
0רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026
2010: 66 רכבים חדשים2011: 92 רכבים חדשים11′2012: 118 רכבים חדשים2013: 261 רכבים חדשים13′2612014: 127 רכבים חדשים2015: 101 רכבים חדשים15′2016: 0 רכבים חדשים2017: 3 רכבים חדשים17′2018: 45 רכבים חדשים2019: 64 רכבים חדשים19′2020: 0 רכבים חדשים2021: 0 רכבים חדשים21′2022: 0 רכבים חדשים2023: 0 רכבים חדשים23′2024: 0 רכבים חדשים2025: 0 רכבים חדשים25′2026 (עד ספטמבר): 0 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2013, עם 261 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של נווארה 2021

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
ACENTA2.3L190 דיזל · 4X410.9—247,990 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2009 עד 2021 המחיר עלה ב־21%.

הצגה
205K
09′
225K
10′
244K
11′
140K
12′
141K
13′
235K
14′
235K
15′
225K
17′
245K
18′
245K
19′
245K
20′
248K
21′

שאלות נפוצות על ניסאן נווארה

הצגה
מה צריכת הדלק של ניסאן נווארה?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), ניסאן נווארה מדגם 2021 עושה 10.9 ק״מ לליטר, כלומר 9.2 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה ניסאן נווארה חדש?+

ניסאן נווארה כבר לא מופיע במחירון. המחיר האחרון, לשנת 2021, היה 248 אלף ₪.

כמה ניסאן נווארה יש בישראל?+

על הכביש יש 808 רכבי ניסאן נווארה פעילים, מקום 3 מבין דגמי הטנדר. עוד 774 כבר ירדו מהכביש.

עוד דגמים של ניסאן

כל הדגמים של ניסאן ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.