במספריםEnglish
האצ'בקבנזין

סוזוקי ספלאש

SPLASH

מכונית האצ'בק בנזין, שמחזיק מעמד יותר מרוב המתחרים, שכבר לא נמכר חדש.

יבואן
מכשירי תנועה ומכוניות 4002
ארץ ייצור
הונגריה
שנות ייצור
⁦2009–2015⁩
על הכביש
8,157
סוזוקי ספלאש

צילום: Vauxford, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף

כמה עלה חדש?
⁦70–97⁩ אלף ₪
מחירון אחרון, לשנת 2015. הדגם כבר לא מופיע במחירון החדש
כמה הוא צורך?
19.6 ק״מ לליטר
5.1 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2015, לפי תקן NEDC
כמה הוא נפוץ?
מקום 38
מתוך 128 דגמי האצ'בק בישראל, עם 8,157 רכבים על הכביש
הוא מחזיק מעמד?
78%
מרכבי 2012 עדיין על הכביש, לעומת 71% מכלל רכבי ההאצ'בק מאותה שנה

צריכת הדלק של ספלאש

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי NEDC אופטימיים; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
19.6
ק״מ לליטר
5.1 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2015

לפי שנת ייצור

2009
16.3 NEDC
2010
16.3–17.4 NEDC
2011
16.3–17.4 NEDC
2012
17.4–21.2 NEDC
2013
17.6–19.6 NEDC
2014
17.6–19.6 NEDC
2015
17.6–19.6 NEDC
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
574 ₪

כמה נשארים על הכביש

ספלאש לעומת ממוצע רכבי ההאצ'בק, לפי שנת ייצור. מרכבי 2012, 78% עדיין פעילים (בקטגוריה: 71%).

הצגה
50%75%100%2009201020152009: 69.2% עדיין על הכביש (287 מתוך 415)2010: 71.6% עדיין על הכביש (1,047 מתוך 1,462)2011: 75.1% עדיין על הכביש (1,418 מתוך 1,887)2012: 77.7% עדיין על הכביש (1,797 מתוך 2,314)2013: 78.7% עדיין על הכביש (1,685 מתוך 2,141)2014: 82.5% עדיין על הכביש (921 מתוך 1,117)2015: 84.4% עדיין על הכביש (1,002 מתוך 1,187)

מכירות לפי שנה

הצגה
0רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026
2010: 1,462 רכבים חדשים2011: 1,887 רכבים חדשים11′2012: 2,313 רכבים חדשים2,3132013: 2,141 רכבים חדשים13′2014: 1,117 רכבים חדשים2015: 1,187 רכבים חדשים15′2016: 1 רכבים חדשים2017: 0 רכבים חדשים17′2018: 1 רכבים חדשים2019: 1 רכבים חדשים19′2020: 0 רכבים חדשים2021: 0 רכבים חדשים21′2022: 0 רכבים חדשים2023: 0 רכבים חדשים23′2024: 0 רכבים חדשים2025: 0 רכבים חדשים25′2026 (עד ספטמבר): 0 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2012, עם 2,313 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של ספלאש 2015

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
GLS1.2L95 בנזין19.6—69,990 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2009 עד 2015 המחיר ירד ב־22%.

הצגה
90K
09′
91K
10′
91K
11′
63K
12′
70K
13′
70K
14′
70K
15′

שאלות נפוצות על סוזוקי ספלאש

הצגה
מה צריכת הדלק של סוזוקי ספלאש?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן NEDC), סוזוקי ספלאש מדגם 2015 עושה 17.6 עד 19.6 ק״מ לליטר, כלומר 5.1 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה סוזוקי ספלאש חדש?+

סוזוקי ספלאש כבר לא מופיע במחירון. המחיר האחרון, לשנת 2015, היה ⁦70–97⁩ אלף ₪.

כמה סוזוקי ספלאש יש בישראל?+

על הכביש יש 8,157 רכבי סוזוקי ספלאש פעילים, מקום 38 מבין דגמי ההאצ'בק. עוד 2,366 כבר ירדו מהכביש.

סוזוקי ספלאש הוא רכב אמין?+

מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל סוזוקי ספלאש שיוצרו ב־2012, 78% עדיין פעילים, לעומת 71% מכלל רכבי ההאצ'בק מאותה שנה.

עוד דגמים של סוזוקי

כל הדגמים של סוזוקי ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.