במספריםEnglish
סדאןבנזין

סובארו אימפרזה

IMPREZA

מכונית סדאן בנזין, שמחזיק מעמד יותר מרוב המתחרים.

יבואן
יפנאוטו חברה ישראלית לרכב
ארץ ייצור
יפן
שנות ייצור
⁦1999–2021⁩
על הכביש
9,330
סובארו אימפרזה

צילום: MercurySable99, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף

כמה עלה חדש?
135 אלף ₪
מחירון אחרון, לשנת 2021. הדגם כבר לא מופיע במחירון החדש
כמה הוא צורך?
13.4 ק״מ לליטר
7.5 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2021, לפי תקן WLTP
כמה הוא נפוץ?
מקום 25
מתוך 97 דגמי סדאן בישראל, עם 9,330 רכבים על הכביש
הוא מחזיק מעמד?
84%
מרכבי 2015 עדיין על הכביש, לעומת 78% מכלל רכבי הסדאן מאותה שנה

צריכת הדלק של אימפרזה

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
13.4
ק״מ לליטר
7.5 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2021

לפי שנת ייצור

2013
16.9–17.4 NEDC
2014
16.9 NEDC
2015
15.4–16.9 NEDC
2016
15.3–16.9 NEDC
2017
14.5–16.9 NEDC
2018
13.4 WLTP
2019
13.4 WLTP
2020
13.4 WLTP
2021
13.4 WLTP
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
840 ₪

כמה נשארים על הכביש

אימפרזה לעומת ממוצע רכבי הסדאן, לפי שנת ייצור. מרכבי 2015, 84% עדיין פעילים (בקטגוריה: 78%).

הצגה
0%50%100%199920002005201520201999: 1.6% עדיין על הכביש (35 מתוך 2,142)2000: 3.1% עדיין על הכביש (59 מתוך 1,908)2001: 3.6% עדיין על הכביש (128 מתוך 3,524)2002: 3.9% עדיין על הכביש (167 מתוך 4,336)2003: 6.9% עדיין על הכביש (141 מתוך 2,045)2004: 7.7% עדיין על הכביש (304 מתוך 3,937)2005: 9.7% עדיין על הכביש (345 מתוך 3,558)2006: 12.6% עדיין על הכביש (930 מתוך 7,365)2007: 20.4% עדיין על הכביש (947 מתוך 4,634)2008: 12.2% עדיין על הכביש (117 מתוך 960)2013: 75.5% עדיין על הכביש (686 מתוך 909)2014: 76.8% עדיין על הכביש (1,311 מתוך 1,706)2015: 84.1% עדיין על הכביש (1,606 מתוך 1,909)2016: 87.2% עדיין על הכביש (1,088 מתוך 1,248)2017: 91.5% עדיין על הכביש (483 מתוך 528)2018: 92.2% עדיין על הכביש (796 מתוך 863)2019: 94.6% עדיין על הכביש (88 מתוך 93)2020: 100% עדיין על הכביש (61 מתוך 61)2021: 97.4% עדיין על הכביש (38 מתוך 39)

מכירות לפי שנה

הצגה
1רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026 · מקום 297 בכל הדגמים
2010: 1 רכבים חדשים2011: 0 רכבים חדשים11′2012: 0 רכבים חדשים2013: 908 רכבים חדשים13′2014: 1,711 רכבים חדשים2015: 1,910 רכבים חדשים15′1,9102016: 1,249 רכבים חדשים2017: 528 רכבים חדשים17′2018: 830 רכבים חדשים2019: 128 רכבים חדשים19′2020: 62 רכבים חדשים2021: 41 רכבים חדשים21′2022: 1 רכבים חדשים2023: 0 רכבים חדשים23′2024: 0 רכבים חדשים2025: 0 רכבים חדשים25′2026 (עד ספטמבר): 1 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2015, עם 1,910 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של אימפרזה 2021

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
1.6 PREMIUM1.6L114 בנזין13.4—134,990 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2008 עד 2021 המחיר עלה ב־23%.

הצגה
110K
08′
129K
13′
129K
14′
129K
15′
129K
16′
128K
17′
128K
18′
130K
19′
135K
20′
135K
21′

שאלות נפוצות על סובארו אימפרזה

הצגה
מה צריכת הדלק של סובארו אימפרזה?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), סובארו אימפרזה מדגם 2021 עושה 13.4 ק״מ לליטר, כלומר 7.5 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה סובארו אימפרזה חדש?+

סובארו אימפרזה כבר לא מופיע במחירון. המחיר האחרון, לשנת 2021, היה 135 אלף ₪.

כמה סובארו אימפרזה יש בישראל?+

על הכביש יש 9,330 רכבי סובארו אימפרזה פעילים, מקום 25 מבין דגמי הסדאן. עוד 32,435 כבר ירדו מהכביש.

כמה סובארו אימפרזה נמכרו ב־2026?+

בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 1 סובארו אימפרזה חדשים, ובכל 2025 0.

סובארו אימפרזה הוא רכב אמין?+

מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל סובארו אימפרזה שיוצרו ב־2015, 84% עדיין פעילים, לעומת 78% מכלל רכבי הסדאן מאותה שנה.

עוד דגמים של סובארו

כל הדגמים של סובארו ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.