במספריםEnglish
פנאי־שטחהיברידיפלאג־אין

לקסוס NX

רכב פנאי־שטח היברידי או פלאג־אין.

יבואן
יוניון מוטורס
ארץ ייצור
יפן
שנות ייצור
⁦2014–2026⁩
על הכביש
7,798
לקסוס NX

צילום: Kevauto, CC BY-SA 4.0, דרך ויקישיתוף

כמה הוא עולה?
⁦306–440⁩ אלף ₪
מחירון היבואן לשנת 2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה
כמה הוא צורך?
17.9 ק״מ לליטר
5.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2026, לפי תקן WLTP
כמה הוא נפוץ?
מקום 46
מתוך 225 דגמי פנאי־שטח בישראל, עם 7,798 רכבים על הכביש
הוא מחזיק מעמד?
96%
מרכבי 2018 עדיין על הכביש, לעומת 93% מכלל רכבי הפנאי־שטח מאותה שנה

צריכת הדלק של NX

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
17.9
ק״מ לליטר
5.6 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2026

לפי שנת ייצור

2015
12.4–19.1 NEDC
2016
12.4–19.1 NEDC
2017
12.4–19.1 NEDC
2018
10.1–17.4 WLTP
2019
10.1–14.7 WLTP
2020
10.1–14.3 WLTP
2021
10.1–16.9 WLTP
2022
16.9–17.9 WLTP
2023
16.9–17.9 WLTP
2024
16.7–17.9 WLTP
2025
16.7–17.9 WLTP
2026
17–17.9 WLTP
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
628 ₪

NX מול המתחרים

מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 6 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.

הצגה
קודיאקסקודה · 1,812 נמכרו השנה
212–420
זיקר 7Xזיקר · 1,152 נמכרו השנה
234–290
מודל Yטסלה · 3,105 נמכרו השנה
243–421
Q3אאודי · 626 נמכרו השנה
275–429
לנד קרוזרטויוטה · 816 נמכרו השנה
300–700
GLCמרצדס · 791 נמכרו השנה
300–859
NXלקסוס
306–440
200K300K400K500K600K700K800K

כמה נשארים על הכביש

NX לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור. מרכבי 2018, 96% עדיין פעילים (בקטגוריה: 93%).

הצגה
80%90%100%20142015202020252015: 95.5% עדיין על הכביש (486 מתוך 509)2016: 95% עדיין על הכביש (475 מתוך 500)2017: 95.4% עדיין על הכביש (415 מתוך 435)2018: 95.8% עדיין על הכביש (573 מתוך 598)2019: 97.7% עדיין על הכביש (514 מתוך 526)2020: 97.3% עדיין על הכביש (496 מתוך 510)2021: 95.8% עדיין על הכביש (617 מתוך 644)2022: 98.9% עדיין על הכביש (625 מתוך 632)2023: 98.8% עדיין על הכביש (638 מתוך 646)2024: 99.2% עדיין על הכביש (1,043 מתוך 1,051)2025: 99.6% עדיין על הכביש (980 מתוך 984)

מכירות לפי שנה

הצגה
868רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026 · מקום 70 בכל הדגמים
2011: 0 רכבים חדשים11′2012: 1 רכבים חדשים2013: 0 רכבים חדשים13′2014: 2 רכבים חדשים2015: 509 רכבים חדשים15′2016: 500 רכבים חדשים2017: 435 רכבים חדשים17′2018: 598 רכבים חדשים2019: 526 רכבים חדשים19′2020: 510 רכבים חדשים2021: 646 רכבים חדשים21′2022: 631 רכבים חדשים2023: 646 רכבים חדשים23′2024: 1,052 רכבים חדשים1,0522025: 984 רכבים חדשים25′2026 (עד ספטמבר): 868 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2024, עם 1,052 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של NX 2026

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
PREMIUM2.5L189 היברידי · 4X4—306,000 ₪
HADORI2.5L189 היברידי · 4X4—320,000 ₪
HADORI MY2.5L189 היברידי · 4X4—320,000 ₪
KYUSHU2.5L147 היברידי17.9334,990 ₪
KYUSHU P2.5L147 היברידי17.9341,990 ₪
KYUSHU P2.5L190 היברידי17.8341,990 ₪
HADORI2.5L147 היברידי · 4X417361,990 ₪
KYUSHU2.5L147 פלאג־אין · 4X4—389,990 ₪
KYUSHU2.5L185 פלאג־אין · 4X4—389,990 ₪
HADORI SR2.5L185 פלאג־אין · 4X4—399,990 ₪
HADORI P2.5L147 פלאג־אין · 4X4—409,990 ₪
HADORI P2.5L185 פלאג־אין · 4X4—409,990 ₪
F-SPORT P2.5L147 פלאג־אין · 4X4—439,990 ₪
F-SPORT P2.5L185 פלאג־אין · 4X4—439,990 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־3%.

הצגה
296K
15′
296K
16′
299K
17′
275K
18′
275K
19′
275K
20′
275K
21′
290K
22′
308K
23′
315K
24′
330K
25′
306K
26′

שאלות נפוצות על לקסוס NX

הצגה
מה צריכת הדלק של לקסוס NX?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), לקסוס NX מדגם 2026 עושה 17 עד 17.9 ק״מ לליטר, כלומר 5.6 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה לקסוס NX חדש?+

במחירון היבואן לשנת 2026, לקסוס NX עולה ⁦306–440⁩ אלף ₪. היבואן: יוניון מוטורס בע"מ.

כמה לקסוס NX יש בישראל?+

על הכביש יש 7,798 רכבי לקסוס NX פעילים, מקום 46 מבין דגמי הפנאי־שטח. עוד 173 כבר ירדו מהכביש.

כמה לקסוס NX נמכרו ב־2026?+

בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 868 לקסוס NX חדשים, ובכל 2025 984.

לקסוס NX הוא רכב אמין?+

מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל לקסוס NX שיוצרו ב־2018, 96% עדיין פעילים, לעומת 93% מכלל רכבי הפנאי־שטח מאותה שנה.

עוד דגמים של לקסוס

כל הדגמים של לקסוס ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.