במספריםEnglish
סדאןבנזין

קאדילאק CTS

מכונית סדאן בנזין, שכבר לא נמכר חדש.

יבואן
יוניברסל מוטורס ישראל
ארץ ייצור
ארהב"
שנות ייצור
⁦2003–2019⁩
על הכביש
436
קאדילאק CTS

צילום: IFCAR, Public domain, דרך ויקישיתוף

כמה עלה חדש?
⁦380–410⁩ אלף ₪
מחירון אחרון, לשנת 2019. הדגם כבר לא מופיע במחירון החדש
כמה הוא צורך?
12.9 ק״מ לליטר
7.8 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית של 2019, לפי תקן NEDC
כמה הוא נפוץ?
מקום 80
מתוך 97 דגמי סדאן בישראל, עם 436 רכבים על הכביש

צריכת הדלק של CTS

מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי NEDC אופטימיים; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

הצגה
530
12.9
ק״מ לליטר
7.8 ל׳ ל־100 ק״מ · דגם 2019

לפי שנת ייצור

2008
8.2–8.7 NEDC
2009
8.2–8.7 NEDC
2010
9.6–10.4 NEDC
2011
9.1–10.4 NEDC
2012
9.1–10.1 NEDC
2013
9.1–9.6 NEDC
2014
11.7 NEDC
2015
11.7–12.9 NEDC
2016
11.7–12.9 NEDC
2017
12.9 NEDC
2018
12.9 NEDC
2019
12.9 NEDC
דלק בחודש, לפי נתוני היצרן
872 ₪

כמה נשארים על הכביש

CTS לעומת ממוצע רכבי הסדאן, לפי שנת ייצור.

הצגה
0%50%100%20032005201020152003: 6.3% עדיין על הכביש (6 מתוך 96)2004: 3% עדיין על הכביש (2 מתוך 66)2005: 10% עדיין על הכביש (8 מתוך 80)2006: 10% עדיין על הכביש (6 מתוך 60)2007: 27.3% עדיין על הכביש (9 מתוך 33)2008: 46.2% עדיין על הכביש (55 מתוך 119)2009: 50.6% עדיין על הכביש (43 מתוך 85)2010: 47.5% עדיין על הכביש (28 מתוך 59)2011: 68.8% עדיין על הכביש (53 מתוך 77)2012: 70.6% עדיין על הכביש (36 מתוך 51)2014: 73% עדיין על הכביש (46 מתוך 63)2015: 67.5% עדיין על הכביש (52 מתוך 77)2016: 63.3% עדיין על הכביש (31 מתוך 49)2017: 80% עדיין על הכביש (28 מתוך 35)

מכירות לפי שנה

הצגה
0רכבים חדשים בינואר–ספטמבר 2026
2010: 59 רכבים חדשים2011: 77 רכבים חדשים11′772012: 51 רכבים חדשים2013: 15 רכבים חדשים13′2014: 63 רכבים חדשים2015: 77 רכבים חדשים15′772016: 49 רכבים חדשים2017: 35 רכבים חדשים17′2018: 20 רכבים חדשים2019: 9 רכבים חדשים19′2020: 1 רכבים חדשים2021: 0 רכבים חדשים21′2022: 1 רכבים חדשים2023: 6 רכבים חדשים23′2024: 0 רכבים חדשים2025: 0 רכבים חדשים25′2026 (עד ספטמבר): 0 רכבים חדשים26′

השנה החזקה ביותר: 2011, עם 77 רכבים חדשים.

24 החודשים האחרונים

2024-102026-09

הגרסאות של CTS 2019

מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.

הצגה
גרסהמנועכ״סהנעהק״מ/ליטרבטיחותמחיר
LUXURY2L272 בנזין12.9379,990 ₪
PREIMIUM2L272 בנזין12.9409,990 ₪

מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים

מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2008 עד 2019 המחיר עלה ב־27%.

הצגה
300K
08′
322K
09′
315K
10′
315K
11′
315K
12′
350K
13′
330K
14′
330K
15′
330K
16′
380K
17′
380K
18′
380K
19′

שאלות נפוצות על קאדילאק CTS

הצגה
מה צריכת הדלק של קאדילאק CTS?+

לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן NEDC), קאדילאק CTS מדגם 2019 עושה 12.9 ק״מ לליטר, כלומר 7.8 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.

כמה עולה קאדילאק CTS חדש?+

קאדילאק CTS כבר לא מופיע במחירון. המחיר האחרון, לשנת 2019, היה ⁦380–410⁩ אלף ₪.

כמה קאדילאק CTS יש בישראל?+

על הכביש יש 436 רכבי קאדילאק CTS פעילים, מקום 80 מבין דגמי הסדאן. עוד 557 כבר ירדו מהכביש.

עוד דגמים של קאדילאק

כל הדגמים של קאדילאק ←

מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.